fbpx
Події
У грецьких тюрмах сидить 122 українця, які їхали на заробітки

У грецьких тюрмах сидить 122 українця, які їхали на заробітки, а виявилися втягнутими у справу з нелегальною міграцію. Про це повідомила народный депутат України від фракції “Блоку Петра Порошенко” Ірина Суслова, повідомляє “Еспресо”.

“Ми з’ясували, що, принаймні, 122 українці запроторені в грецькі тюрми”, – пише Суслова.

За її словами, родичі та близькі ув’язнених вже у відчаї, адже держава не спромоглася їм за ці роки допомогти. Дехто там перебуває ще з 2015 року, а деякі потрапили лише нещодавно.

За словами нардепа, більшість українців, які потрапили до грецьких в’язниць, це молоді чоловіки, які поїхали на заробітки до Туреччини на збір цитрусових чи іншу роботу. Проте в той момент коли вони заходили у територіальні води Греції, їх затримав морський патруль Греції.

Читайте також: У одному селі на Закарпатті завжди є робота, та молодь навіть на заробітки не їздить

Капітани цих суден одразу втекли, а українці, які залишилися на борту, стали крайніми в цій ситуації. Тому грецькі суди покладають саме на українців всю провину за ці злочини.

“Молоді здорові чоловіки не можуть знайти в Україні роботу, щоб прогодувати свої сім’ї, та їдуть на заробітки до Туреччини. Одного чудового дня на судах вони опиняються в морі та перетинають територіальні води Греції, де їх затримує грецький морський патруль”, – пише нардеп.