fbpx
Дозвілля
У горах на півночі Албанії одна сім’я знайшла вовка і вирішила приручити. Для прогодування вовка, вони вирішили дати йому старого ослика. Проте, загнані в один загін тварини, зробили несподіване

У горах на півночі Албанії, в селі Паток, одна сім’я знайшла вовка і вирішила приручити. Ідея нерозумна сама по собі, але факт. Вовка помістили у клітку. Господарі не дуже охоче піклувались про його стан.

Для прогодування вовка, вони вирішили дати йому старого ослика, який все життя використовувався на важких роботах  і став непотрібним, коли сили стали його покидати.

І тоді тварини, загнані в один загін, зробили несподіване… Вовк подивився в очі ослику, і бідний старий ослик зробив те ж саме…  Вовк не став чіпати осла, вони стали друзями. Тому що в світі, де панують жадібність і егоїзм людей, тварини часто показують, що любов і дружба мають найвищу цінність.

Скоро про цю історію стало відомо у ЗМІ, люди почали писати петиції (за декілька днів таких листів назбиралось більше 12 тис.) і тоді втрутилась албанська влада.

Було постановлено випустити вовка на волю і створити комфортні умови проживання для ослика.

Скільки вовка не корми – він все одно у ліс дивиться. Він повернувся у звичне середовище, проте іноді навідується до ослика, щоб побачитись з другом.