fbpx
Події
У головного кардіохірурга України Тодурова знайшли величезний маєток під Києвом

Шість гектарів землі та будинок площею майже 700 кв. м. зареєстровані на дружину хірурга. Родина лікаря Бориса Тодурова має маєток поблизу села Горобіївка Бориспільського району на Київщині. Про це дізналися “Наші гроші” з реєстру речових прав на нерухоме майно. Зазначається, що шість гектарів землі та будинок площею майже 700 кв. м. оформлені на дружину хірурга Олену Тодурову.

Цю нерухомість Олені В’ячеславівні подарували у 2014 році. Хто саме дарував невідомо. Проект землеустрою для родини Тодурових оформлювали разом із Марією Святенко та Людмилою Василевською. Варто зазначити, що остання є співвласницею та директоркою ТОВ “Укрмедексперт”. Ця фірма, зареєстрована в квартирі Василевської, напередодні Нового року вона виграла тендер Київського департаменту охорони здоров’я на 24,13 млн грн для на поставку однопроекційної стаціонарної ангіографічної системи Bransist Alexa виробництва японської фірми “Shimadzu corporation”.

Компанія була створена наприкінці 2015 року. Для доведення свого досвіду роботи на ринку “Укрмедексперт” вказав у тендерній заявці, що три поставки, дві з яких – медичне обладнання для благодійного фонду “Серце на долоні” дочки Тодурова Наталі та її чоловіка Анатолія Іванюка. Також Людмила Василевська є керівником відділу інтернет-продажів фірми ТК “Домашній текстиль”. Директором фірми значиться Алла Тодурова – дружина брата Бориса Тодурова Івана, який також є хірургом.

Читайте також: Директор Інституту серця: Халатність Супрун забрала більше життів українців, ніж війна

Джерело.

facebook