fbpx
Без рубрики
У Франківську нахабна “активістка” вкрала телефон з прилавку кафе (відео)

Першого вересня соціальні мережі та камери відеоспостереження допомогли розкрити крадіжку мобільного телефону, повідомляє GALKA.IF.UA

Цього дня іванофранківець Ігор Фріс спершу оприлюднив світлину, на якій була зображена жінка, що ймовірно викрала чужий мобільний телефон. А згодом, аби розсіяти сумніви користувачів Facebook, Фріс показав і саме відео інциденту.

За якихось дві хвилини жінка, що підійшла до прилавку кафе “TakeTheCake” і помітила там телефон, обдумала, як його забрати, зробила це та навіть встигши вимкнути звук на “девайсі”. Поміж тим їй вдалося зробити замовлення та забрати з собою чужу каву. Крім того, на прощання побажала працівникам закладу “гарного дня”.

У цій пані мешканці впізнали волонтерку й активного громадського діяча з Донбасу, яка приїхала на Прикарпаття – Тетяну Михайлову.

За півдоби відео переглянули 2,5 тисяч разів, а Михайлова сама повернула телефон власниці. Щоправда, розповів “Галці” Ігор Фріс, спершу мала претензії за наклеп щодо неї та монтаж відео. Чоловік каже, що не хоче, аби жінка сіла у в’язницю за цей вчинок, але вважає, що громадське інформування про її дії – найкраще покарання для активістки.

Читайте також: У Києві нахабна блондинка в метро вкрала у пасажира смартфон (відео)

Джерело.