fbpx
Події
У дипломатичній пошті посольства Росії виявили майже 400 кг кoкaїнy

Аргентинські поліцейські арештували членів злочинного угруповання, які переправляли кoкaїн з Аргентини до Росії.

Про це повідомляє “espreso” з посиланням на іноземні ЗМІ.

Розслідування розпочалося в грудні 2016 р. і тривало більше року. Канал перевезення нaркoтикiв виявили, коли російський посол в Аргентині повідомив службі безпеки про підозрілі валізи на території коледжу при посольстві. Після перевірки правоохоронці виявили у 12 валізах 389 кілограм кoкaїнy.

Щоб знайти “російський слід” групи, препарат підмінили борошном і зробили контрольовану доставку до Росії. Завдяки розміщенню GPS вдалося прослідкувати рух дипломатичного багажу після його отримання.

Поліцейські вже арештували 5 осіб, причетних до цієї справи: двох у Аргентині та трьох у Росії. Серед затриманих в Росії був колишній бухгалтер посольства РФ в Аргентині. За даними аргентинських ЗМІ, ще одна людина ховається на території Німеччини.

Зокрема, був заарештований 35-річний Іван Близнюк, співробітник аргентинської поліції. Він був затриманий в аеропорту поблизу Буенос-Айреса, коли повертався з Риму.

За словами джерел видання, Близнюк також неофіційно працював в якості співробітника служби безпеки всередині посольства.