fbpx
Дозвілля
У ДПСУ прокоментували скандал навколо прес-офіцерки через фото з розкішним відпочинком під час війни

Іванна Плантовська опублікувала фото та відео із Франції. У соцмережах вважали таку поведінку в період війни неприпустимою і вимагали її звільнити. Скандал привернув увагу і до начальника Південного управління ДПСУ, який нібито має незадеклароване майно за кордоном.

За словами спікера відомства, заходів вживатимуть у рамках законодавства:

«Нам дійсно прикро, що в час війни, коли більшість наших побратимів зі зброєю в руках боронять країну і гинуть за неї, у лавах ДПСУ є й ті, хто більше приділяє уваги винятково своєму особистому життю, при цьому, м’яко кажучи, хизуючись ним. До того ж демонстрація якого є неприйнятною під час війни. Все буде по справедливості», — резюмував Демченко.

Також спікер відомства опублікувала у своїх соцмережах новорічні фотографії з Парижа, а також неодноразово постила фото із курортів протягом минулого року.

Наразі її обліковий запис у Facebook закритий, проте скріншоти широко розійшлися в інтернеті. Іванна написала українською мовою, що подорож до Франції була прекрасною, а у 2023-й рік вона вірить.

Іванна Плантовська нині обіймає посаду пресофіцерки Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України (базується в Одесі). У своїх профілях Плантовська також вказувала, що живе в Одесі.

Поки в Україні йшли важкі бої з російськими окупантами, вона виставляла фотографії зі своїм розкішним особистим життям. Багато з них були зроблені за кордоном, зокрема, у Франції.

На світлинах, які вона публікувала в мережі – дорогі машини, вбрання та інші атрибути “солодкого життя”. Цікаво, що відео для соцмереж Іванна записувала під російську поп-музику.

 

You cannot copy content of this page