fbpx
Події
У день перемоги я стоятиму на своєму київському балконі, а у дворику під ним зберуться усі мої хлопчики

84-річна українська актриса Ада Роговцева розповіла на творчому вечорі у Мукачеві, яким вона уявляє собі день перемоги України над Росією.

«У день перемоги я стоятиму на своєму київському балконі, а у дворику під ним зберуться всі мої хлопчики: це ті військові з ЗСУ та тероборони, волонтери, які їдять, ночують, перуть у моїй квартирі, і просто ті, хто заходять відпочити.

Вони принесуть багато квітів, ми питимемо шaмпанське і вигукуватимемо: «Слава Україні!», — сказала зі сцени Ада Роговцева.”

Ада Миколаївна разом із донькою та онуком активно волонтерять ще з початку війни в 2014 році. Нині акторка їздить країною, щоб підтримати своїх глядачів. Часом у містах її розмову з публікою перериває повітряна тривога. Виступати зі сцени в таких умовах надзвичайно складно, але вона продовжує виходити до людей знову і знову. Це, зокрема, є ще одним її внеском у перемогу України. У ту перемогу, на яку артистка щиро чекає, як і вся країна. І щоразу зі сцени лунають її слова: “Обіцяю вам, що доживу до Перемоги!”

За матеріалами: Укрінформ.

Фото: зі сторінки Ади Миколаївни Роговцевої.

05/09/2022