fbpx
Події
У Чернігові чоловік відніс в поліцію випадково знайдені 23 тисячі гривень

У Чернігові місцевий житель, прогулюючись торговим центром, знайшов просто на підлозі  23 тисячі гривень. Про це повідомляє Styler.РБК.

Чоловік зазначив, що навіть головою похитав, бо подумав, що це сон. Чернігівець вирішив подзвонити в поліцію і повідомити про свою знахідку. А в цей час там же, у відділенні поліції, перебував гість міста, що втратив усю готівку – понад 20 тисяч гривень. Він дуже зрадів, що гроші знайшлися.

Читайте також: Невідомий віддав тернополянці, в якої хворіє дитина, 100 000 доларів готівкою

Читайте також: Американський бізнесмен готовий заплатити 10 тисяч доларів тому, хто познайомить його з ідеальною дівчиною(фото)

“Чоловік, що знайшов гроші просто пішов собі. От і думай, що спонукало людину віддати казкову знахідку? Це можуть бути його чесність і порядність, що швидше за все. А може, страх бути покараним за привласнення чужого майна, навіть знайденого. У Кримінальному кодексі такий вчинок кваліфікується як крадіжка”, – зазначають у виданні.

В торговому центрі напевно встановлені відеокамери, а вони могли відмінно зафіксувати, як факт втрати готівки, так і її знахідки.