fbpx
Події
У Черкасах диво-восьминіжки виходжують передчасно народжених дітей (відео)

Незвичайні помічники з’явилися у черкаських медиків.

В обласній дитячій лікарні виходжувати передчасно народжених малюків допомагають чудо-восьминіжки. Проект вперше з’явився в Данії у 2013 році, після чого набув популярності в багатьох країнах світу.

В Україні Черкаси поки що єдине місто, де повністю задоволено потреби передчасно народжених дітей у восьминіжках. Все завдяки допомозі небайдужих, повідомляє ЧОДТРК “Рось”.

Дівчинка народилася на 29-му тижні з вагою трохи більше кілограма. Крім медиків та мами пристосуватися до нових умов їй допомагає восьминіжка.

Лікарі багатьох країн світу на власному досвіді переконалися, щупальця цієї іграшки дуже схожі на пуповину. Тож коли маля їх тримає – почуває себе більш захищено і спокійно. А відтак, значно рідше вириває зонд і має більше шансів швидше набрати вагу. Досвід використання цих восьминіжок у медицині в черкаських лікарів невеликий. Їх волонтери подарували в липні. Організувала проект лялькарка Наталія Харченко.

Ідею запозичила з інтернету. Свого часу вона залишила престижну роботу і вирішила займатися тим, що приносить задоволення. Нині весь вільний час присвячує створенню іграшок. Усі іграшки майстриня виготовляє із якісних і гіпоалергенних матеріалів. Головне, наголошує, аби вони були безпечними. До виготовлення восьминіжок підходить особливо прискіпливо.

Виготовляє чудо-восьминіжки Наталія не сама. Щопонеділка у книжковому супермаркеті збираються усі охочі зробити свій внесок у створення незвичайних іграшок. Проект соціальний. Іграшки у медичні заклади волонтери надають безкоштовно. Нитки купують власним коштом або ж допомагають небайдужі. Тож ні від робочих рук, ні від фінансової допомоги ці майстрині не відмовляться.

Читайте також:ЛІКАРІ НАЗВАЛИ ПРОДУКТИ, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ ЗАВАГІТНІТИ

Джерело.

facebook