fbpx
Події
У Британії зарізали експерта, який розслідував вбивство Литвиненка

У Великобританії зарізали експерта по радіації Метью Панчера, який розслідував загибель агента російських спецслужб Олександра Литвиненка.

Про це йдеться у редакційній статті The Times.

Зазначається, що Панчер був убитий у своєму будинку. Незважаючи на те, що на тілі жертви виявили численні ножові поранення, у висновку паталогоанатома сказано, що Панчер нібито завдав їх собі сам.

Поряд з цим, йдеться у тексті, медики не виключають, що Панчера могли вбити.

У статті йдеться про те, що за п’ять місяців до загибелі експерт по радіації приїжджав до Росії.

За повідомленням ВВС, Панчер отримав контракт із урядом США з дослідження впливу полонію на організм людей, які мали відношення до розробок ядерної зброї у СРСР. У зв’язку з цим контрактом експерту довелося побувати у РФ.

Вдова убитого, йдеться у тексті, розповіла на допиті, що після повернення з Росії настрій Панчера різко змінився. “Він весь час говорив про помилку в розрахунку, яку він нібито зробив… Він перестав на що-небудь звертати увагу”, – йдеться у тексті. Колега вбитого експерта Джордж Етерінгтон розповів, що страх Панчера опинитися в американській в’язниці через помилку в розрахунках був ірраціональним.

Нагадаємо, колишній офіцер ФСБ Олександр Литвиненко помер у Великобританії у 2006 році після отруєння радіоактивним полонієм.

Зазначимо, у британському суді у справі Литвиненка була оприлюднена доповідь, згідно з якою президент РФ Володимир Путін особисто віддав наказ убити екс-офіцера ФСБ.

Читайте також: У Швейцарії загинула внучка співвласника ЮКОСа: всі подробиці

Джерело.