fbpx
Події
У Британії почалися офіційні урочистості на честь 90-річчя королеви

 Почалися триденні офіційні урочистості на честь 90-річчя королеви Єлизавети II. Святкування розпочалися у п’ятницю в Лондоні зі служби в Соборі святого Павла .

На службі були присутні члени королівської сім’ї, зокрема чоловік королеви принц Філіп, якому 10 червня виповнюється 95 років.

Настоятель собору Девід Ісон подякував королеві за віддане служіння країні: “Ми дякуємо Її Величності й також дякуємо принцу Філіпу, герцогу Единбурзькому, і всій королівській родині за взаємну любов і підтримку, за служіння країні і Співдружності націй”.

Службу проводив архієпископ Кентерберійський Джастін Уелбі, який зазначив, що за час правління королеви країна пережила часи “воєн і негараздів, потрясінь і змін”.

У суботу в центрі Лондона пройде традиційний парад на честь дня народження монарха, після чого над Букінгемським палацом пролетять літаки Королівських ВПС.

Королеві виповнилося 90 років ще 21 квітня, але згідно з британськими традиціями, день народження монарха відзначається двічі: перший у колі родини, другий – офіційно.

Читайте також:КИСЕЛЬОВА ПЕРЕСЛІДУЄ ФСБ. ВІН ПОПРОСИВ ЗУСТРІЧІ З ПОРОШЕНКОМ

Джерело.