fbpx
Події
У Броварах за дивних обставин потонув школяр

У Броварах під Києвом потонув 14-річний хлопчик. Це сталося на центральному міському озері, де відпочиває все місто.

Рідні кажуть: Владислава вдарило струмом від земснаряду, який працює на водоймі, і тому виплисти йому не вдалося, йдеться в сюжеті ТСН.

Подруга Влада Настя сама в той день пірнала навколо земснаряду. Каже, що відчувала в воді електричний струм. “Там, коли ми пропливали повз бочки, нас почало хапати струмом за руки. Ми почали відпливати. А Влад плив попереду. І коли ми запливли за зелену бочку, я вже відвернула від нього увагу”, – розповідає подруга хлопця Анастасія Іванченко. Більш струмом нікого не било. Але підозри серед тих, хто витягнув Влада, поширюються.

Читайте також: ТРАГЕДІЯ НА ПЛЯЖІ: У ЗАТОЦІ ПОТОНУЛИ ЧОТИРИ ЛЮДИНИ

“Колір був такий за півтори години, неприродний для людини. Синюватий. Я чому думаю, що це був удар струмом. Це не було утоплення. Людина після утоплення тоне, а спливає через кілька діб. А тут він плавав, просто йому бочка не дала спливти”, – говорить очевидець Валентин Малюк.

Від земснаряда дійсно йде до щита силовий кабель. Подекуди потрісканий. Але сьогодні в будівельному вагончику жодного робітника. Ніяких контактних даних власника техніки. Єдиний номер, який нам вдалося отримати, не відповідає.

Рятувальники кажуть: дозвіл на установку земснаряда дала мерія Броварів. Втім, сьогодні вихідний, відповідальних немає на місці.

ДСНС проводить розслідування. Несправність техніки поки не підтверджує.

На озері в Броварах купаються всі. Навіть діти з батьками. Незважаючи на таблички “купатися заборонено”. І про смерть підлітка чули. Все одно плавають. За фактом смерті Владислава поліція відкрила кримінальне провадження. Причину його загибелі обіцяють назвати після експертизи.

Джерело.

Реклама