fbpx
Дозвілля
У 29 років я думала, що ніколи не знайду чоловіка. Ця молитва змінила все

Три роки тому, коли мені було 29, я все ще була самотньою. Докладаючи максимум зусиль, чи то через друзів, чи через сайти для знайомств, чи відвідуванням дискотек, я намагалася знайти собі хлопця.

Проте, чергові спроби і зустрічі нічого не принесли. Тоді одного дня на очі мені потрапила молитва за заступництвом св. Йосифа.

Я тоді подумала, що буде добре молитися, і якщо Божа воля, щоб у мене був чоловік і діти, то св. Йосиф неодмінно допоможе мені в цьому. А якщо ні, то, мабуть, в Божих планах моя самотність, і я маю з цим змиритися.

Я почала молитися цією молитвою щодня.

І так після півроку я зустріла хлопця на вечірці у друзів, який запросив мене до своєї сестри на весілля. Ось так все й розпочалося. Ми почали зустрічатися, я відчула, що це саме та людина, бо якось так все складалося.

Коли я зустрічалася з іншими хлопцями, все рушилося, не вистачало сил, щоб все відновлювати. А тут, навіть коли були якісь проблеми чи розбіжності, це робило нас ще сильнішими у відносинах.

Коли у мене була криза, що я більше не хотіла бути в цих відносинах, саме тоді в моїй парафії під час проповіді священик розповів про об’явлення у Фатімі, які були 13-го дня кожного місяця, а також про те, що число 13 дуже близько до Марії. Тоді я подумала, що зустріла свого хлопця 13 липня, а ми зустрічаємося з 13 грудня. Тоді я відчула таку внутрішню силу, що не від мене залежить, чого я хочу, що мені найзручніше, а те, що Бог приготував для мене.

Я прислухалася до свого серця, і криза минула.

Зараз ми заручені і плануємо весілля в липні наступного року. Тому я вийду заміж у 33 роки.

Тому дівчата, якщо ви думаєте, що ви занадто старі, щоб знайти чоловіка, можливо, у Бога є інші плани щодо вас, але ви повинні дозволити йому діяти. А св. Йосиф неодмінно буде благати за вас, як і за мене.

Молитва до св. Йосифа за його заступництво у пошуках доброго чоловіка

Святий Йосифе, Обручнику Богородиці!

На порозі дорослого та самостійного життя звертаюся до тебе по допомогу в прийнятті важливого рішення у справі подружжя та вибору доброго чоловіка.

Свідомість того, що сама Найсвятіша Діва Марія – Матір Божа, знайшла у тобі найкращого супутника життя та вірного Обручника, приводить мене сьогодні в цій справі до тебе.

Прошу тебе про благодать знайти доброго чоловіка, вірного товариша життя, з яким могла би з’єднатися вузами таїнства подружжя, створити родину сильну Богом, розділяти радості й негоди, у взаємному розумінні, повазі, любові та посвяті будувати щастя родинного життя на фундаменті Євангелії.

Амінь.

За матеріалами deon