fbpx
Події
У 17 областях України зафіксовано епідемію грипу – МОЗ

За останній тиждень у 17 областях України перевищено епідемпоріг захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. За цей період хворих серед дорослих і дітей стало більше на 17,9% і 20,8% відповідно. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

“За звітний тиждень на грип та ГРВІ захворіло 377 004 особи, з них 64,5% – діти до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ перевищує аналогічний за минулий тиждень на 25,5%”, – повідомляють у прес-службі. Зазначається, значна кількість хворих зафіксована в Івано-Франківській та Херсонській областях.

Найбільше пацієнтів спостерігається серед дітей шкільного віку. У порівняні з попереднім тижнем, стало на 40% більше хворих, які звернулись за медичною допомогою. Найчастіше її потребували діти до 4 років. За час епідемії зареєстровано два летальні випадки від грипу у Дніпропетровський та Львівській областях. Читайте також: У Києві вже майже сто шкіл закрилися на карантин через епідемію грипу.

Читайте також: В Україні через грип померли три людини. Інструкція дій для батьків під час хвороби дітей

Зазначається, що визначено РНК вірусів грипу уже у 14 областях. У цьому сезоні у 64% хворих на грип переважає штам вірусу типу А(H3) сезонний. Лікарі рекомендують проводити щеплення. Повідомляється, що за час епідемічного сезону вакциновано 72663 особи.

Нагадаємо, раніше через епідемію грипу на карантин закрили школи одразу у кількох регіонах. Від 20 грудня навчання призупинили в усіх закладах Запоріжжя, Мелітополя та Бердянська. Також припинили навчальний процес школи Рівного та Львова.

Читайте також: Ліки з реклами – неефективні: імунолог спростував найпопулярніші міфи про грип

Джерело.

facebook