fbpx
Дозвілля
Тиждень тому зустрічала подругу, яка виписувалась з малям. Більше нікому. Батьків її, на жаль, в живих вже немає. А батько дитини і не повинен був приїжджати, така була угода. Її ніхто в цілому світі не розуміє і рішення такого не підтримує. Тільки я залишилась

Тиждень тому зустрічала подругу, яка виписувалась з малям. Більше нікому. Батьків її, на жаль, в живих вже немає. А батько дитини і не повинен був приїжджати, така була угода.

Біологічний батько не має абсолютно ніяких прав у житті дитини. Він не платитиме аліменти і не має батьківських прав. Ці умови скріплені нотаріально.

Наші спільні знайомі були ошелешені цим вчинком, а я пишаюся своєю подругою і вважаю її сильною жінкою. Вона це заслужила.

З 16 років вона працювала, щоб прогодувати чотирьох молодших братів і матір, яка все життя заливала за комір. Потім будувала бізнес, втратила його і створила новий з нуля.

Всі ці роки у неї, образно кажучи, не було ні хвилини, щоб зупинитися, перепочити і стати матір’ю. Всі чоловіки, яких вона зустрічала йшли з її життя безслідно.

Але про дітей вона мріяла завжди. І до 40 років зрозуміла, що тягнути далі нікуди, потрібно робити дійсно рішучі кроки.

На той час шлюб з колишнім чоловіком вже був остаточно розірваний, і їй потрібно було прийняти рішення, як, а головне, від кого мати першу дитину.

Розглядала усі можливі сучасні варіанти і просто обімліла від підводних каменів. Зрозуміла, що хоче знати і бачити батька дитини. Вирішила, що краще знайде чоловіка, з яким підпише усі необхідні документи і буде спокійна.

Відповідний чоловік знайшовся тільки після п’яти років «моніторингу». Досить молодий, неодружений, красивий з відмінним здоров’ям.

Він не проти був і одружитися, але моя знайома  закрила цю тему для себе. Як вона каже:

— Тепер в цьому світі тільки я і мій малюк, і нам ніхто не потрібен».

І я впевнена, не дивлячись ні на який вік вона зробить все для своєї дитини. Вона навіть помолодшала, я бачу, як їй захотілося жити. Малесенький син дав їй крила і той блиск в очах, який є лиш у щасливих жінок. І хай за паспортом їй – 55, але переді мною молода вродлива жінка якій і тридцяти не даси

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.