fbpx
Дозвілля
Титул “Міс Всесвіт 2016” завоювала українка (фото)

У Гуанчжоу завершився конкурс “Місіс Всесвіт 2016”. Корону переможниці наділи на голову 28-річній українці Ользі Торнер, яка представляла на конкурсі Австрію.

У неділю, 4 вересня, в китайському місті Гуанчжоу відбувся фінал конкурсу «Місіс Всесвіт 2016» для заможних леді, де 28-річна українка Ольга Торнер завоювала головний титул, повідомляє pl.com.ua

Але корону Ольга відвезе з собою до Австрії, так як вона представляла на конкурсі саме цю країну і давно проживає там з сім’єю. У конкурсі брали участь представниці з більш ніж 70-ти країн світу. Першою віце-місіс стала представниця Зімбабве.

Читайте також:“ДУЖЕ ГАРЯЧЕ”: УЧАСНИЦІ “МІС УКРАЇНА” ДЕФІЛЮВАЛИ В БІКІНІ ПІД ХІТ МАКСА БАРСЬКИХ (ФОТО)

«Для мене це велика честь! – Коментує свою перемогу Ольга.

– Всі дівчатка були дуже гідними! Ми подружилися з усіма, і тепер в кожній країні у мене є друг! Це прекрасно! Я сподіваюся, що зможу гідно пронести свій титул в наступному році і зробити багато гідних, добрих і корисних справ. Також мені було дуже приємно познайомитися з попередньої переможницею Місіс Всесвіт – Ешлі Бурнхем з Канади ».

Ольга Торнер – в минулому учасниця групи “Подіум”. Вийшовши заміж і зважившись на переїзд до Австрії, групу довелося покинути. Зараз дівчина поєднує поїздки до рідних в Київ, і працює ведучою новин.

Джерело.

Реклама