fbpx
Дозвілля
Типи жінок, які неймовірно дрaтують чоловіків

Порад, як зацікавити чоловіка, закохати його в себе і змусити на собі одружитися багато, а ось рекомендацій, як себе вести не варто, щоб не дрaтувaти свого обранця – мало.

Це, звичайно ж, не складно, достатньо обрати лінію поведінки, яка не відповідає наступним типам.

1. Жінка, яка більше всіх знає.

Такі дами дрaтують своєю завищеною самооцінкою. Якщо ви не розбираєтеся в темі на всі сто, то не намагайтеся і робити вигляд, що добре з нею знайомі. В іншому випадку ймовірність потрапити в халепу збільшується в кілька разів, і ви просто будете жалюгiдною.

Якщо навіть ви не помилитеся, але будете близькі до цього, то чоловік не упустити можливості вказати вам на це, бо негоже називати себе професіоналом чого-небудь, якщо ви поки ще зовсім новачок, або любитель середнього рівня.

2. Надмірно обережні жінки, які бояться всього на світі – викликають не жалість, а побоювання чоловіки.

Адже така через банальний страх може зруйнувати всі плани і добрі починання.

3. Не люблять чоловіки істеричних дам, які можуть влаштувати концерт через дрібничку, а потім ще і вибачень чекати.

Якщо ви вважаєте, що в будь-якому конфлікті неправий він, то помиляєтеся: обидві сторони винні однаково.

4. Чоловіки не люблять жінок вискочок, які буквально так і норовлять показати себе всюди у всій красі.

При цьому тієї самої “краси” може і не бути зовсім, тому спроби здатися в кращому світлі виглядають не більше, ніж нерозумно.

5. Надто метушливі жінки – можуть здатися дурними.

Вмійте зупинятися, з чоловіками потрібно розмовляти в спокійному тоні, не тараторячи, не ковтаючи слова. Вони сприймають лише інформацію, яку жінка вкладає в мову, відсіваючи непотрібні жести, міміку і вступні конструкції.

Намагайтеся, щоб сприймати вас було легко, а не старайтеся заштовхнути всі проблеми за пару років – в п’ятнадцять хвилин розмови.

6. Вульгaрні жінки – дратують всіх, і не тільки чоловіків.

Якщо ви вважаєте, що явно підкреслена cекcуальніcть зможе допомогти вам завоювати сeрцe обранця, то помиляєтеся. Жінка повинна виглядати привабливо, загадково, а не занадто доступною.

Такі подобаються абсолютно не всім, і якщо бути точнішим – то меншості.

7. Чоловіки не люблять жінок, які не поважають чоловіка.

Тобто, якщо ви заздалегідь ставите себе у роль незалежної жінки, то будьте готові до холодного прийому. Ті, хто недооцінює статус чоловіка в суспільстві, і самі не будуть оцінені належним чином.

Джерело.

facebook