fbpx
Події
Тягнибок: Свобода ще 25 років тому назвала Росію ворогом і причиною всіх бід в Україні

У Палаці Свободи у Києві розпочався урочистий з’їзд “Всеукраїнського об’єднання “Свобода” з нагоди 25-ї річниці політичної сили. Як зазначив лідер “Свободи” Олег Тягнибок, вона є унікальним явищем, тому що за всі роки існування партія ні на крок не відступила від своєї ідеології.

“У нашій політичній системі – це унікальне явище, це і є нашим найпершим здобутком і перемогою.Нас часто питають, як “Свободі” вдалося не тільки вижити але й перемагати серед всього того політичного болота протягом 25 років. Відповідь очевидна. Просто гендлярі від політики, ці кишенькові служки олігархів не в змозі її осягнути. На відміну від усіх них, “Свобода” – ідеологічна сила. “Свобода” – єдина сила нації, а не кишеньковий проект котрогось олігарха, не партія влади якогось прем’єра чи президента, не іменний проект під телевізійного лідера”, – підкреслив Тягнибок.

Він зазначив, що “Свобода” своїми ідеями і діями вже неодноразово випереджала час та робила те, до чого країна приходила згодом. Зокрема, одразу після розвалу Радянського Союзу одним з першочергових завдань була проголошена боротьба з промосковськими настроями і московським впливом на Україні.

“В далекому 1991 році, коли тодішні націонал-демократи називали москалів братнім народом, а Росію стратегічним партнером – ми чітко писали у своїй програмі: Москва наш ворог… Свобода ще чверть століття тому чітко сказала: Москва не стратегічний партнер – Москваце стратегічний ворог. Ми знали, що цей наступ почнеться з Криму. І тому ще в 1993 році ми били в набат, піднімали багатотисячні акції громадянської непокори під стінами Верховної Ради проти зрадницьких “Масандрівських угод”- фактично здачі Чорноморського флоту та базуванню флоту РФ у Криму”, – зазначив Тягнибок.

Очільник “Свободи” також нагадав, що у 2004 році політична сила вимагала від тодішнього президента Віктора Ющенка провести очищення влади, а у 2005 році Тягнибок особисто зареєстрував в парламенті перший законопроект про люстрацію. Він також був ініціатором першого законопроекту про заборону комуністичної ідеології. А улютому 2008 року “Свобода” пікетувала адміністрацію президента, виступаючи проти розгулу сепаратизму в Україні, тощо.

Читайте також: Трагедія, яка забрала 150 тисяч життів. Минає 75 років від початку розстрілів у Бабиному Яру

 свобода

“Так само, як ми пророкували, що Москва нападе, сьогодні я запевняю, Москва впаде! Як би їм не допомагали в Україні п’ята колона, ті самі політпроекти, угодовці, бариги і VIP-клієнти московських банків”, – підкреслив Олег Тягнибок.

Джерело.

Related Post

facebook