fbpx

“Ти стала зовсім моєю донькою”, – вражаюче зізнання матері зворушило мережу

Джеймі Крістіна написала зворушливий лист своїй доньці, який умить поширився інтернетом.

Два роки вона виховувала дівчинку, як рідну. Жінка була фостерною матір’ю (проміжна форма усиновлення у США, коли дитина віддається в прийомну сім’ю на певний час).

Прийшов час відкинути умовності і слово “наче”.

“Привіт, сонечко.

Я називала тебе своєю донькою кожен раз протягом двох років. Але ми обидві знали, що це “наче” донька, донька в лапках, і “ми ж всі розуміємо, що мається на увазі”. Тебе могли забрати у мене в будь-який момент, незалежно від того, як сильно я тебе люблю, і наскільки тобі добре зі мною.

Сьогодні ти стала по-справжньому моєю, назавжди.

Тепер ніяких більше лапок.

Я ніколи не любила тебе “так, як свою власну” доньку. Мені в голову не приходило порівнювати, чи люблю я тебе як твою сестру, менше або більше.

Я не обирала між своїми трьома дітьми: тобою, твоїм братом і сестрою, кого як саме люблю. Я просто люблю кожного з вас.

Але з умовностями усиновлення доводилося рахуватися. Знаєш, сьогодні особливий день. Коли я народила твого брата і твою сестру, це було так: дитина, якої не було, з’явилася на світ і в одну мить захопила всі мої думки і все моє серце.

Коли я виходила заміж за твого тата, було інакше: є людина, яку я знаю, яку я люблю. І настає момент, коли ти розумієш, що щось змінилося і він тепер назавжди твоя рідна людина.

З тобою було не як з народженням, а як з весіллям. Я точно знаю ту мить, коли ти стала мені назавжди рідною. Це коли прийшло повідомлення про офіційне визнання владою тебе – нашою дочкою.

Сьогодні такий день, коли начебто нічого не змінилося: світить сонце, співають птахи, сусіди їдуть на роботу. І одночасно все змінилося: ти стала зовсім моєю донькою.

Я люблю тебе, рідна. Ласкаво просимо додому. Мама”.

Читайте також: СУМНА ІСТОРІЯ ЗІ ЩАСЛИВИМ КІНЦЕМ: ЯК ЗАКАРПАТКА НА ЗАРОБІТКИ В ТУРЕЧЧИНУ ЇЗДИЛА

Джерело.

You cannot copy content of this page