fbpx
Події
“Ти просто повинен зрозуміти – державі Україна на тебе начхати”: пограбованих в Іспанії киян консули залишили без допомоги

Українці, яких пограбували в іспанській Малазі, залишилися без уваги і захисту українських консулів, допомогу киянам надавали місцеві жителі і туристи.

Про ситуацію розповіла в Facebook жeртвa злодіїв Юлія Левицька, пише “obozrevatel“.

“Ти просто повинен зрозуміти – державі Україна на тебе пoфiг, коли ти залишився в чужій країні з гoлoю дyпoю. Спочатку чотири дні в конульстві вихідні – День Конституції. Потім ти повинен вистояти три години в черзі. Оплатити 28 євро збору за кожного (консул сказав – немає підстав вважати вас неплатоспроможними. В Україні ж ви маєте роботу і гроші) і самостійно купити квитки на літак (ну а то що у тебе немає картки не проблема. Подзвони друзям або колегам. Не пам’ятаєш номерів? Ну так а ми що? Ой, а у вас луганська прописка? Тоді це затягнеться … Вам ніде жити? Нічим не можемо допомогти …”- описала похід в консульство українка.

Левицька розповіла, хто їй допоміг в чужій країні:

“Залишається тільки подумки 1000 разів дякувати іспанському поліцейському, який нагодував сніданком і купив взуття; другу, який через нього кинув грошей на житло; молоді з пляжу, яка поділилася чіпсами з колою; власнику квартири, в якій ми зняли кімнату, після жaхливoї ​​ночі на пляжі – він припер нам свій аймак; українцям в черзі в консульстві, які скинулися, хто чим міг і оплатили той довбaний збір. А ще треба якось повертатися додому, де у нас є “кошти для існування” на заблокованих картках”.

“Друзі, в чужій країні без нічого, якщо вас обікрали, можна розраховувати виключно на добрих людей. Консули на вас чхати хотіли”, – зробила сумний висновок киянка.

Читайте також: Дарницький суд Києва став на бік “євробляхерів”