fbpx
Без рубрики
“Ти ніби в гостях у багатої родини”: відомий блогер пояснив, чому повернувся в Україну (відео)

Відомий блогер та програміст Олександр Скакунов повернувся в Україну після 5 років життя в Європі. Про те, що спонукало так вчинити, він розповів ТСН.

Зазначається, що головною причиною переїзду Олександра і його родини була робота – чоловіку запропонували гідне місце в Копенгагені. Але законрдонне життя не приносило великої насолоди та мало безліч недоліків.

“За кордоном ти завжди не свій, ти чужий. Моя метафора – ти в гостях у багатої рідні. Тобі посміхаються, тобі раді. Ти не дивився їхні мультики, ти не знаєш їхньої культури. Ти її активно вчиш, але ти не свій”, – зазначив Скакунов.

Тому невдовзі блогер повернувся в Україну, а саме у Львів. Через це молоду родину рідні й близькі звинувачували у недалекоглядності.

“У Львові є єдиний дух, як це в Копенгагені. Це прекрасно, коли є єдиний дух у міста”, – зазначив Олександр.

Тепер же Скакунов активно працює над тим, аби створити Європу в Україні. Він активно допомагає військовим АТО – за час життя за кордоном йому вдалося купити 5 реанімобілів у Німеччині. Окрім цього, відомо, що за онлайн-курсами програмування, які блогер створив на волонтерських засадах, вчаться діти чотирьох шкіл України. Як зазначив Скакунов, згодом буде доступна цікава математика та фізика.

Читайте також: Нелегально, зате реально: як потрапити на заробітки в Лондон

Джерело.