fbpx

Туристи, які заблукали в Карпатах в мороз -30 і три дні чекали порятунку, зіграли весілля(фото)

Комусь для того, щоб зважитися піти під вінець і зрозуміти, що якийсь відрізок життя пройдеш рука об руку з людиною, потрібні роки, а іноді й десятиліття. Перші висновки зазвичай пари роблять після спільних поїздок, позаштатних ситуацій – судять по тому, як поводиться партнер в незвичних обставинах, і визначають, чи можна на нього покластися. Особливо “хороші” такі перевірки в “диких” місцях, пише “КП в Україні”.

День порятунку став другим днем ​​народження і майже річницею для весілля

Правда, Євген Книш з Києва і Людмила Бикова з Дніпра попрямували на найвисокогірніший курорт країни в Закарпатську область і не заради перевірок, а відпочити і покататися на лижах. Обоє були досвідченими туристами і лижниками. А ось парою тоді ще не були – це взагалі була їхня друга зустріч після знайомства.

Люда і Женя вперше побачили один одного за місяць до цього, в компанії спільних знайомих на тому ж гірськолижному курорті. В кінці лютого вирішили повторити поїздку, але вже вдвох. І доля підготувала їм такий сюрприз і перевірку, після якої відразу стало зрозуміло – їм судилося бути разом, хоч і знають один одного без року тиждень.

Читайте також:  “Топили кригу”: врятовані з Драгобрату лижники розповіли, як їм вдалося вижити в горах (відео)

Пішли покататися на лижах і … заблукали. Три дні молоді люди в – 30 ° С виживали в покинутій пастушій хатині, прислухаючись чи не крадеться голодний ведмідь, поки їх нарешті не знайшли рятувальники.

Людмила та Євген зіграли весілля 28 серпня – в цей день виповнилося рівно півроку з дня, коли їх знайшли рятувальники в зимових морозних Карпатах. Фактично той день спасіння вони вважають своїм другим днем ​​народження. Таку дату для весілля вибирали спеціально.

Люда і Женя не приховують – якби не та небезпечна пригода, яку вони пережили разом в лютому цього року, можливо, і весілля б не було. – Це прямо пов’язано. Після того екстремального вікенду ми зрозуміли, що одружимося. І я, і Люда це усвідомили, після тієї поїздки ми зробили висновки. Але не обговорювали між собою, – каже виданню Євген Книш. – До поїздки ми бачилися лише один раз, в компанії спільних друзів після Нового року. На той момент у нас не було жодних стосунків, а ця ситуація відкрила нам один одного.

You cannot copy content of this page