fbpx
Події
Турчинов закликав святкувати Різдво з усіма цивілізованими країнами 25 грудня

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов закликає святкувати Різдво 25 грудня разом з усіма цивілізованими країнами. Про це він заявив у своєму привітанні з нагоди свята, передає прес-служба РНБОУ.

“Не думаю, що нам треба чекати, поки Верховна Рада визначиться з тим, щоб офіційно зробити сьогоднішній день святковим, а вже починати святкувати Різдво разом з усіма цивілізованими країнами, які поважають закон, відповідальність та розум. Святкуймо Різдво сьогодні, 25 грудня, разом з усією Європою, разом з усім цивілізованим світом!” – зазначив він.

Читайте також: ТОП-5 найкращих різдвяних пісень і колядок від українських музикантів

Також Турчинов наголосив, що називати святковий день Різдва Христового, яке відзначають християни 25 грудня, “католицьким” – зовсім некоректно. Він зауважив, що сьогодні святкують не лише католики та протестанти, а й деякі православні церкви.

“По-перше, розкол на католиків і православних відбувся більше ніж через п’ятсот років, у 1054 році. По-друге, сьогодні в цей день святкують Різдво не тільки католицькі та протестантські церкви, але і багато православних церков по всьому світу”, – сказав Турчинов.

Окрім того, секретар РНБОУ привітав усіх з Різдвом Христовим.

“Нехай у ваших оселях завжди буде тепло і затишно, нехай Господь благословить вас, ваші родини і нашу рідну Україну!” – побажав він.

Нагадаємо, сьогодні, 25 грудня, частина християн відзначає одне з найбільших свят у році – Різдво Христове. Зокрема, святкує католицька та протестантська церкви, а також пов’язані з ними релігійні напрямки, такі як: лютеранство, англіканська церква і частина протестантських конфесій. Окрім того, Різдво сьогодні святкує часина православних, включаючи Константинопольську (крім Афону), Антиохійську, Олександрійську, Кіпрську, Болгарську, Румунську, Польську, Албанську, Грецьку церкви.

Читайте також: В Україні хочуть зробити 25 грудня вихідним

Джерело.

facebook