fbpx
Події
Цинізм без меж: депутати хочуть закрити школу, аби збудувати на її місці котеджі (відео)

На Миколаївщині місцеві депутати заради землі біля моря вирішили закрити школу, адже на три гектари її території можна увіпхнути або котеджне містечко, або кілька баз відпочинку, пише 24 канал.

Те, що місцеві чиновники заради перерозподілу землі готові на все, давно відомо. Підробка документів, самовільна забудова, так звані “тітушки”, які захоплюють вільні ділянки, стали буднями земельних конфліктів. Але на Миколаївщині стався геть цинічний випадок.

Село Покровське розташоване біля морського узбережжя в одному з найвіддаленіших районів Миколаївської області. Нещодавно чиновники вирішили поступово скорочувати шкільні класи. Діти з Покровського тепер мають їздити до іншого села – Василівки – за 25 кілометрів. А сама школа в Покровському опинилася на межі закриття.

Поїздку дітей з Покровського до Василівки комфортною не назвеш. Півторагодинна поїздка піщаними дорогами – серйозне фізичне випробовування для школярів. Час від часу учні залишаються вдома, бо у місцевої сільради не завжди є кошти на пальне для сільського автобуса.

Читайте також: Поки натовп бездіяв: у Чернігові дівчата по-звірячому побили школярку (відео)

Втім, місцеві мешканці стверджують, що кошти на школу в Покровському при бажанні можна було б знайти, тільки у керівництва сільради інші пріоритети. Активісти вбачають тут схему чергового розподілу землі. Адже школа займає майже три гектари землі біля моря.