fbpx
Дозвілля
Ціна зради. Чоловік моєї сестри любив її. Він любив її дуже сильно, і це було очевидним як близьким людям, так і випадковим знайомим. Помилки тут не могло бути. А як вона його любила! Зі школи. Дорослий син, а виглядали, як молодята.

Ціна зради.
Чоловік моєї сестри любив її. Він любив її дуже сильно, і це було очевидним як близьким людям, так і випадковим знайомим. Помилки тут не могло бути. А як вона його любила! Зі школи. Вже дорослий син, а виглядали, як молодята.

Вони завжди поруч, віч-на-віч, можна довго описувати, як нелегко і як щасливо вони жили. Вони любили одне одного, і через них це кохання якимось чином передавалося світу, роблячи його трохи кращим. Читаючи це вам здається, яка ж чудова історія кохання, але… .

Чому він зрадив, нікому не відомо. Цей зв’язок продовжувався якийсь час і сам собою зійшов нанівець, але минули роки перед тим, як усе це закінчилося.

Зрозуміло, що сталося далі. Вона дізналась про зраду чоловіка. Тут пропустимо ще мільйон сторінок тексту. Сестра збожеволіла. У самому буквальному значенні цього слова.  Ця ноша виявилася не під силу їй, об’єктивно дуже сильній жінці.

Самостійна, красива (дуже красива), розумниця інженер-програміст, зупинюся перераховувати, збожеволіла. Вона не могла (і досі не може) зрозуміти, чому він це зробив.

А що ж він? Він, як і раніше, любить її. Спився. Не всім під силу справитись з такою проблемою. Насправді, мені його не шкода, він доросла людина і знав що робить.

Вона? Не хочу говорити. Сподівалася, що зараз тут напишу про неї, але ні. Не змогла. Стерла все. Пишу, а відчуваю, що зрада, що зраджую свою сестру. А зрад на її житті вже достатньо. Напишу одне. Стільки років минуло, а питання в неї так і залишилося лише одне: «Чому?». Адже справді кохання було.

Запитай її зараз: «Мільярд доларів, або відповідь на запитання «чому?», і вона запитає: «Чому?».

Чоловік також не може відповісти чому так сталось. То біс попутав, то ще щось, але від цього їй не легше.

Згадалося одне оповідання про те, як збожеволіла мати, дочка якої загубилася в поході. Дочка знайшлася, була поряд: “мамо, мамо…”. А мати з порожніми очима вже в божевільні: «Ти де, моя доню, де ти? Поверніть мені мою дочку».

Багато хто подумає, слабачка вона, ця ваша сестра. Ні це не так. Я багато думала про це. Не багатьом довелося, а вірніше, не багато хто зважився на стільки змін у житті, на стільки боротьби за життя. Вона сильна людина і ось тепер такий гнітючий фінал. Життя вдарило її в найвразливіше, і влучення було абсолютним.

Це навіть не історія, якщо суворо подивитись, так, картинка з життя. Сподіваюся, опублікуєте, може, комусь допоможе не зробити помилки. Та не надто що й трапилося, у глобальному масштабі таке щодня відбувається.

Звичайно від цього ніхто не застрахований, ні чоловіки, ні жінки. Жити з постійним страхом, що кохана людина зрадить дуже важко. Пробачити та пережити ще важче.

You cannot copy content of this page