fbpx
Події
Ціна помилки: у Німеччині китаєць переплутав служби допомоги і став біженцем

Чоловіку два тижні давали гроші та їжу Китайський турист хотів заявити про крадіжку гаманця, але замість поліції звернувся до міграційної служби, де випадково оформився біженцем, повідомляє BBC. Причиною помилки 31-річного китайця стала мова, адже чоловік не володіє німецькою та англійською.

У міграційній службі чоловіку запропонували заповнити анкети. Він, без жодних сумнівів, поставив свої підписи і гадав, що того вимагає слідство. Після цього, у китайця забрали паспорт та на два тижні помістили у тимчасовий табір для біженців. Там туристу надавали матеріальну допомогу та харчі.  Кризова Туреччина несподівано привабила українського туриста Виправити курйозну ситуацію допоміг співробітник Червоного Хреста, який невдовзі помітив, що чоловік не схожий на біженця. В кінцевому результаті виявилось, що чоловік влаштував собі тур по Європі.

Після Німеччини він планував відправитись до Італії. Дізнавшись усі обставини, китайця відпустили. Зазначається, що особливого обурення китаєць не проявляв, лише зазначив, що “уявляв Європу іншою”.

Більше читайте тут: ФАКТИ ПРО НОВІ ПРАВИЛА ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ: БЕЗВІЗОВИЙ РЕЖИМ

Джерело.

Реклама

facebook