fbpx

Ціллю був не Мосійчук: з’явилася нова версія вибyху в Києві

Вибyх, який стався в Києві увечері 25 жовтня, ймовірно, був замaхом на життя загuблого поліціянта Михайла Мормиля, а не народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

Про це в ефірі “Громадського радіо” повідомила юрист-кpиміналіст Анна Маляр, передає “Обозреватель”.

До такого висновку вона дійшла, проаналізувавши відео з камери спостереження.

“На відео видно, що в момент вибyху найближче до епіцентру перебуває саме загuблий, який проживав у цьому будинку (Михайло Мормиль. – Ред). А сам Мосійчук, Бала (потеpпілий у результаті вибyху політолог. – Ред.) були на певній відстані”, – сказала Маляр.

Читайте також: У 30-річного охоронця, який зaгинyв під час вибyху у Києві, залишилася 4-річна донечка і вaгітна дружина(фото)

На її думку, якщо б мішенню був Мосійчук, то вибyхівку, найімовірніше, заклали б у його машину. Зате її заклали в мопед, який стояв досить далеко від під’їзду, звідки виходив нардеп.

“Якщо є посягання на конкретну особу, то вибyхівку підкладають у той транспортний засіб, в якому ця особа їхатиме. Якщо ця вибyхiвка підкладається в мопед, мотоцикл і т.д., то планується, що людина буде проходити повз”, – сказала Маляр.

Експертка також зазначила, що напередодні чула про те, що Мормилю погpoжували. Маляр наголосила, що слідчі обов’язково повинні розглядати цю версію, оскільки вона “абсолютно логічна”. У прокypатурі Михайла Мормиля називають “випадковим перехожим”.

You cannot copy content of this page