fbpx
Дозвілля
Цікаві життєві будні дружини Дзідзьо (фоторепортаж)

У відомому телешоу країни несподівано «засвітилася» Ярослава Притула ( або дружина Михайла Хоми), яка розповіла, як складаються їхні з Дзідзьо стосунки та про своє ставлення до шоу-бізу. Вечірка «Найстильніші люди Львова» була осяяна присутністю колоритно вбраної Славці, яка вперше дала інтерв’ю українським ЗМІ.

40fb52c8add077afb5af2bf56722d75a

Вона розповіла, що її чоловік – це не Дзідзьо, а Михайло, що це дві різні постаті в її житті. На питання, як живеться з людиною, у якої, таке собі, «роздвоєння особистості» та змінна борода, жінка розповіла:

Як живеться – краще не питати, це складне питання. Бо, звичайно, бракує уваги, хочеться більше часу проводити разом. Але коли приходить цей час, я його приймаю, як дар.

Читайте також: Дзідзьо показав свою красуню-дружину (фото)

Пара одружена вже декілька років, проте закохані більше 16 років, з моменту їх знайомства у музучилищі. Потім пара організували гурт, де разом співали. До речі, мало хто знає, але відома пісня «наречена» – це авторська пісня Михайла, він виконував її ще будучи у їхньому спільному гурті «Друзі» до проекту «Дзідзьо».

2b5a34_999de398d87148249053e3029fb1b352

Щодо своєї співочої кар’єри жінка поділилася таким:

“Співаю. В нас є вокальна студія, я займаюся з дітками, навчаю їх. Вважаю, що шоу-бізнес не для жінки, і чоловік має робити кар’єру. А жінка має бути вдома. Чоловік має приїжджати в обігріту хату, а жінка має підтримувати, бути опорою для чоловіка.”

VRXgl5Ozm_4

Джерело.

Реклама