fbpx

Ці запитання навчать дитину думати, розвиватися й діяти

Поліпшити дитяче мислення, створити довірливу атмосферу в колі родини можливо за допомогою запитань, які на перший погляд здаються простими, але мають спонукати дитину замислитися, шукати непрості відповіді й робити відповідні висновки, пише Politeka

Доведено, що цей список стане чудовою можливістю налагодити відносини між батьками і дітьми.

1) Що ти вважаєш найкращою або найгіршою подією у своєму житті? Життя складається з чорних і білих смуг. Дитина повинна розуміти і усвідомлювати, що часто трапляються труднощі, але їх можна побороти. Це також хороший спосіб дізнатися, про що переживає і чому радіє малюк.

2) Які 5 слів найкраще можуть тебе описати? Це запитання – відмінний спосіб почати формувати у дитини правильне уявлення про себе.

3) Вивчення якого предмета найбільше знадобиться тобі в житті? Головна мета такого запитання – розуміння дітьми того факту, що вони виростуть, тому важливо починати вчитися і жити з певною метою.

4) За що ти найбільше вдячний? Це запитання надихне дитину згадати найщасливіші моменти в його житті. Суть в тому, щоб навчити дитину дивитися на речі в перспективі і цінувати те, що є у нас в житті.

5) Яким ти бачиш своє майбутнє? Це запитання змушує дітей подумати про майбутнє, а батькам дозволяє дізнатися їх переваги.

Читайте також: Притча про те, як навчити дітей бути щасливими

6) Якби ти зміг змінити світ, яким чином ти б це зробив? Такого роду запитання допоможе дитині зрозуміти, що кожен новий день – чудова нагода для позитивних змін. Дослідження демонструє, що очікування позитивного досвіду приносить більше щастя, ніж його безпосереднє переживання.

7) Як ти сьогодні можеш комусь допомогти? За допомогою такого запитання можна пояснити дитині, що в житті дуже важливо підтримувати один одного. Регулярно ставте дитині це запитання, щоб виховувати в ній милосердя.

8) Як думаєш, у тебе є чому повчитися? Життя дитини крутиться не тільки навколо нього. Це запитання допоможе йому це зрозуміти. Також вона змусить відчути себе більш впевненою і потрібною.

9) Що робить тебе щасливим? Суть такого запитання в тому, щоб звернути увагу дитини на те, що робить її щасливою.

10) У чому ти б хотів прославитися? Це запитання змусить дитину подумати про значення успіху. Відповідь допоможе вам визначити тип характеру і об’єкт наслідування дитини.

You cannot copy content of this page