fbpx

Центр оцінювання якості освіти розпочав реєстрацію на додаткове зовнішнє тестування-2017

Український центр оцінювання якості освіти в середу почав реєстрацію для участі у додатковій сесії зовнішнього незалежного тестування в 2017 році. Реєстрація триватиме до 20 травня, передають Українські Новини.

Здійснити реєстрацію можна за допомогою сервісу “зареєструватися”, розміщеному на офіційному сайті Центру оцінювання testportal.gov.ua.

На зовнішнє тестування під час додаткової сесії можуть зареєструватися особи, які: не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього тестування з причин, не залежних від їх дій, або проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або є учасниками антитерористичної операції, або є засудженими до позбавлення волі або взяті під варту.

Читайте також: Для майбутніх держслужбовців ввели платну атестацію на знання української

Додаткова сесія зовнішнього тестування відбудеться з 3 по 12 липня.

Тестування з української мови та літератури відбудеться 3 липня, з англійської та російської мов – 4 липня, математики – 5 липня, історії України – 6 липня, біології, іспанської, німецької, французької мов – 7 липня, географії – 10 липня, фізики – 11 липня та з хімії – 12 липня.

Джерело.

You cannot copy content of this page