fbpx
Столиця
Цей день: Парасюк поставив збройний ультиматум (відео)

21 лютого 2014 року сотник самооборони Майдану Володимир Парасюк оголосив ультиматум про збройний штурм, якщо Віктор Янукович не піде у відставку до 10:00 ранку наступного дня, суботи 22 лютого, пише Gazeta.ua

Парасюк був активним учасником Революції гідності. Серед членів його сотні був також батько. Під час протистояння 18-20 лютого 2014 року самооборонцям вдалося не допустити захоплення приміщення консерваторії “беркутівцями”.

Нинішній нардеп вийшов на сцену Майдану після виступу представників парламентської опозиції, які оприлюднили ультиматум Януковичу.

“Друзі, я не буду багатослівним, не хочу розводити тут дурних розмов, якими нас годують два з половиною місяці. Я не вірю в ці тяжкі політичні процеси, про які вони говорять. 77 людей поклали голови, а вони домовляються. Я вас дуже прошу: підтримайте ту річ – я вам кажу від своєї сотні, де є мій батько, який приїхав сюди, – якщо ви завтра до десятої години не виступите із заявою, щоб Янукович йшов у відставку, ми підемо на штурм зі зброєю. Я вам клянусь”, – заявив він.

Читайте також: У мережі показали обличчя Соболєва через два дні після жорстокого побиття поліцією (фото)