fbpx

“Це ж театр абсурду”: глава українського журі “Євробачення” влаштував скандал

Голова українського журі конкурсу “Євробачення-2017” поет Юрій Рибчинський поскаржився на організацію відповідних заходів.

Так, в інтерв’ю ZN.UA він розповів, що його не запросили ні на червону доріжку, ні на шоу в Міжнародному виставковому центрі.

“Мене не те, що на червону доріжку не запросили, мені поки взагалі не було – як такого – навіть запрошення на сам конкурс “Євробачення”. Хіба мені по це потрібно звертатися до організаторів? Що можна говорити, якщо Джамалу не пустили на червону доріжку . В якій країні подібне було? Людина виграла “Євробачення” і завдяки їй проходить сам конкурс. Але цього артиста не пускають на червону доріжку, на церемонію відкриття. Це ж якийсь театр абсурду. І ми, на жаль, у цьому “театрі” займаємо поки перше місце”, – розповів Рибчинський.

Він також додав, що журі оцінює виступи конкурсантів “по монітору” і не впевнений, що йому вдасться побачити конкурс наживо.

Читайте також: Ведучі”Єєвробачення-2017″ із гопаком та сопілкою колоритно відкрили другий півфінал “Євробачення-2017” (фото, відео)

Крім того, Рибчинський вважає, що на бюджет “Євробачення 2017” можна було провести три подібних конкурси.

“І звичайно мене обурює ще один факт. Не можу про це мовчати. Це те, що за нинішній бюджет “Євробачення” можна було б провести три подібних конкурси. Не знаю, куди дивиться наша прокуратура, але це ж на поверхні – корупційна складова цього конкурсу. Наприклад, минулого року в Стокгольмі подібний конкурс провели за 9 мільйонів євро. І досить пристойно. В Естонії колись витратили 12 мільйонів євро. Але такі цифри, як у нас, багатьом країнам навіть не снилися. Злиденний народ в Європі – і найдорожче “Євробачення””, – заявив він.

Джерело.

You cannot copy content of this page