fbpx

“Це вiйнa”: у МВС прокоментували обшуки у сина Авакова

У Міністерстві внутрішніх справ вважають обшуки у сина голови МВС Олександра Авакова та екс-заступника міністра Сергія Чеботаря юридично необґрунтованими і розцінюють як спробу дискрeдитaції.

Про це сказано в офіційній заяві відомства, пише “obozrevatel“.

“Міністерство внутрішніх справ констатує, що в Україні триває гібридна вiйнa, спрямована на дискредитацію політиків і посадових осіб, які твердо стоять на позиції реформування і оздоровлення державних інститутів, зокрема правоохоронної системи”, – сказано в повідомленні.

У МВС зазначили, що в межах кримiнального провадження, відкритого в 2015 році за фактом нібито численних порушень під час процедури закупівлі рюкзаків для потреб МВС, нібито призвело до втрат бюджетних коштів не було знайдено належних доказів.

“МВС України наполягає, що процедура закупівлі була здійснена комітетом із конкурсних торгів за правилами і вимогам, передбаченим Законом України “Про державні закупівлі” та відомчими актами МВС України”, – заявили у відомстві.

Також у міністерстві наголосили, що протягом всього часу роботи на посаді Міністра внутрішніх справ України, щодо Авакова і членів його сім’ї та найближчих колег поширюється недостовірна інформація, спрямована на його дискредитацію як політика і “нівелювання заходів, що вживаються МВС для осучаснення і оздоровлення правоохоронної та судової системи і захисту держави від російської гібридної агрeсії”.

“Цілком очевидно, що за цим стоять певні зовнішні і внутрішні сили, наміром яких є реставрація старої корумпованої системи “кришування” і “договорняків”. Національне антикорупційне бюро України займається політичною, а не юридичною діяльністю, що є неприпустимим і вимагає негайної корекції”,- зазначили в МВС.

You cannot copy content of this page