Події
«Це свинство, у купе вікна не відкриваються!» У мережі обурилися «пекeльнuми» вагонами «Укрзалізниці»

«Укрзалізниця» пускає в рейси вагони з несправними кондиціонерами і без нормальної системи вентиляції, незважаючи на «пeкeльну» спеку.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав громадський активіст Андрій Кир, який проїхався в одному з таких вагонів, повідомляє “Обозреватель”.

“Укрзалізниці” передали тисячу з/д вагонів, конфіскованих у Клименка

«Це свинство, вже замaхали! Як можна в таку спеку випускати поїзд із несправною системою кондиціонування повітря?!

4 серпня. Поїзд Рахів – Київ. З Ворохти до Тернополя 9:00 у дорозі. Верхні полиці. АС не працює. у купе вікна не відкриваються. З начальником поїзда Геля повідкривала всі кватирки в коридорі, подзвонили в УЗ. Минуло 3:00. В один момент я зрозумів, що зараз “поїду” і дихати вже просто нічим. Можливо, тільки стояти в коридорі з витягнутим через кватирку носом. З нач. поїзда заміряли температуру в купе: + 34°!!! (Упевнений, поки ми сиділи зверху, то було ще спекотніше)», – описав він ситуацію.

За слова Кіра, він зі своїми супутниками написали скаргу і подзвонили в УЗ, після чого пересіли у вільний купе на нижні полиці.

«Так ми з горем навпіл в коридорі, трохи в купе і доїхали. Шкода, тому що і вагон із нових, чистий, і провідники, і начальник поїзда адекватні і ввічливі. Сумно, тому що до моменту наших розбірок всім було нормально паритися і тусуватися в тамбурі. А вже коли побачили приклад, то тоді теж почали скаржитися і робити записи в книзі. Прямо, як революція», – додав він.

Нагадаємо, раніше мережа захопилася “новими” вагонами “Укрзалізниці”

Читайте також: В Інтернеті набула популярності кумедна історія про чоловіка, який щоночі тягнув поїзд до Тернополя

Реклама

Related Post

facebook