fbpx
Дозвілля
Це повинна знати кожна майбутня матуся: 15 проблем, з якими стикаються мами після пологів

Коли Британка Беккі Поуп народила дитину, вона вирішила, що повинна якщо не допомогти всім мамам, то хоча б попередити їх про майбутні проблеми.

Її пост на Фейсбуці “20 речей, які потрібно знати, коли ви тільки що виштовхали з себе дитину ” набрав велику кількість лайків і репостів отримав величезну популярність серед матусь.

Давайте подивимося, що ж це за речі, які повинна знати кожна жінка після пологів:

1. Сильний біль. Не тільки під час пологів, а й після. Тебе чекає безліч процедур, які будуть завдавати тобі страждання. Наприклад, коли акушерка буде масажувати тобі матку, щоб звідти вийшли всі залишкові згустки.

2. Перше сечовипускання. Якщо ти візьмеш тепленької водички і поллєш в потрібне місце – це допоможе трохи знизити біль. Але не суттєво.

3. Перше випорожнення. Якщо ти думаєш, що все саме болісне вже позаду – не поспішай радіти. Біль при першому випорожненні буде пекельна. Тобі може здатися, що ти народжуєш ще одну дитину. І нічого у тебе звідти не випаде. Хіба що пряма кишка, що цілком можливо після розривів.

4. Здається, що всі малюки дуже милі. Як би не так! Твоя дитина буде схожою на зморщенного дідка в страшній слизі. Але ти все одно будеш розчулюватися, дивлячись на неї.

5. Якщо у тебе буде хлопчик, то тебе не можуть не збентежити його геніталії. Але не переживай, припухлість яєчок, які виглядають гігантськими в порівнянні з «піптіком», з часом пройде.

6. Перші какашки. Так, вони теж будуть особливими і швидше нагадують дьоготь, а не людські екскременти. Ах да, акушерка, звичайно ж, прийде подивитися, як ти справляєшся з ними.

7. Перше прийняття душу. Відразу ж після пологів у тебе буде відчуття, що тепер ти все життя будеш ходити з широко розставленими ногами. Але після душу тобі полегшає. Ні, правда, ти наче змиєш з себе всі гріхи і почнеш життя заново.

8. Акушерки дуже люблять дітей. Будь готова до того, що вони будуть приходити, брати твого малюка, масажувати йому животик, стискати яєчка … І нехай тобі не здається це дивним, вони роблять це для кращого самопочуття немовляти.

9. Тобі буде здаватися, що дитина тебе ненавидить і плаче він тільки у тебе на руках. Він ніби попереджає, що зламає твоє життя. Це, звичайно, жарт, але відчуття буде складатися саме таке.

10. Дитина буде багато пукати, зригувати, гикати. А ще видавати дуже дивні, іноді просто вражаючі звуки. А ти будеш сподіватися, що інші розуміють, хто джерело цих звуків. Хоча проблеми з газоутворенням у тебе теж будуть …

11. Будь готова до того, що абсолютно всі знайомі захочуть відвідати тебе в пологовому будинку. Всім подобається відвідувати когось в лікарні, особливо якщо цей хтось народив мімімішне немовля. Вони відчувають себе особливими, коли заходять в палату. Але так як виглядати ти будеш не кращим чином – обмежся прийомом тільки найближчих друзів.

12. Твій живіт буде схожий на кулю, який ніяк не хоче здуватися. А коли здується, то у тебе залишиться шматок шкіри, що висить замість колишнього преса.

13. Акушерки постійно будуть питати, чи з’явилося у тебе молоко. Деякі з них будуть заходити до тебе в палату і буквально видавлювати його з твоїх грудей. А боліти вона буде просто неймовірно, повір мені!

14. Якщо з тобою і твоєю дитиною буде все в порядку, вас якомога швидше захочуть відправити додому. І тобі буде цього дуже хотітися. Але не поспішай, адже саме вдома тебе чекає найжахливіше випробування … Дитина буде себе вести так, як ніби то ти знаєш, що з ним робити. І вже не буде кому допомогти. І спати ти практично не будеш.

15. Але не переживай. Через це проходять всі. І тобі не обов’язково бути супержінкою, щоб бути хорошою мамою. Просто прислухайся до своєї інтуїції. Адже материнський інстинкт ще нікого не підводив. Ти в будь-якому випадку будеш ідеальною для свого малюка.
Якщо ти народила дитину, значить, рештою проблем ти справишся! Головне, запастись терпінням і забути про сон.

Став «Лайк», якщо ти теж пережила щось подібне. І залишай коментарі зі своїми версіями того, про що повинна знати кожна новоспечена мама.

Читайте також: +50 000– А що таке біль? Вчитель математики своїми жартами розірвав ведучих і глядачів шоу Розсміши коміка 2016 (відео)

Джерело.

facebook