fbpx

Це потрібно знати кожній мамі: розвінчуємо міфи про дитяче здоров’я

Сьогодні в Мережі можна знайти величезну кількість інформації про здоров’я дітей, про те, як правильно за ними доглядати, що робити, а що ні. Але, на жаль, серед неї багато міфів. Тому американський педіатр Девід Хілл вирішив розвінчати найпоширеніші міфи, і розповів, якої інформації не варто вірити.

Читайте також:МЕДИКИ НАЗВАЛИ СОРТИ РИБИ, ЯКІ НЕ МОЖНА ВЖИВАТИ ВАГІТНИМ

Про прорізування зубів і діарею

Цей міф – один з найпопулярніших. Досить часто від батьків можна почути, що у дитини діарея через те, що зубки ріжуться. Але насправді зв’язку тут немає. Прорізування зубів може бути пов’язано зі зниженням апетиту, з підвищеним слинотечею, помірною температурою, змінами настрою через дискомфорт, але до діареї та високої температури воно відношення не має. Якщо у вашого малюка такі симптоми, не потрібно звинувачувати в цьому зуби, краще зверніться за допомогою до педіатра.

Про соки у прикормі

Прийнято вважати, що дитячі соки корисні для здоров’я і розвитку малюка. Але чи так це насправді? Лікарі рекомендують батькам не захоплюватися соками в пакетах, а давати дитині для втамування спраги звичайну воду або компот. Якщо вже дуже хочеться побалувати малюка соком – введіть в раціон натуральний, свіжовичавлений сік або фруктове пюре.

Про дитячі ходунки

Те, що ходунки допоможуть дитині швидше навчитися ходити – міф. Згідно з результатами багатьох досліджень, ті діти, яким батьки придбали ходунки, навпаки пізніше починають ходити самостійно. Крім того, ходунки небезпечні для дитячого здоров’я – тут мова йде про правильний розвиток суглобів, а також дитина може в них впасти, зачепившись за дроти, або підійшовши до сходів.

Про вуглеводи на вечерю

Існує міф, згідно з яким вечеря з додаванням зернових допоможе малюкові спати міцніше. Пов’язаний такий міф, швидше за все, з думкою, що, якщо малюк прокидається серед ночі, значить він голодний. З цього висновок – на ніч потрібно краще нагодувати. Тому багато батьків дають малюкові на вечерю каші з зерновими. Однак такий метод навряд чи полегшить життя вам, а малюкові подарує здоровий сон. Справа в тому, що зернові негативно впливають на травну систему дитини, адже вона ще просто не готова до таких навантажень.

Читайте також:МЕДИКИ НАЗВАЛИ НaЙНЕБЕЗПЕЧНiШУ ЖІНОЧУ ПОЗУ

Джерело.

You cannot copy content of this page