fbpx
Події
Це Олена: нардеп розповів про українську заробітчанку в Берліні

Українці виїжджають за кордон через економічну ситуацію в країні. Про це у Facebook написав нардеп Ігор Гузь. Він розповів про свою зустріч у Берліні з українкою, яка працює офіціанткою, передає Gazeta.ua

“Це – Олена. Ми снідали в одному з берлінських готелів і вона побажала нам смачного українською. Розговорилися.

Родом із Чернівців. Маючи вищу освіту, поїхала здобувати додаткову до Німеччини і у вільний час підпрацьовує офіціанткою. Свого часу була достатньо активною в політичному житті, підтримуючи Ющенка.

Основне питання для Олени – просте: “Чи повернешся до України?”. Чіткої відповіді поки немає. “Все залежить…”. Від багатьох факторів, але, у першу чергу, від економічної ситуації.

Читайте також: Німеччина відкриє ринок праці для українських заробітчан

А ще Олена має мрію. Свого часу вона знайшла можливість передавати до України з Німеччини багато потрібних речей для будинків людей похилого віку. Буквально передавати, через хлопців, які їздять за маршрутом, а мама, яка працювала вчителькою, це зустрічала і передавала для тих, хто потребує.

Так от, Олена мріє відкрити в Україні сучасний, за європейськими стандартами, заклад для самотніх людей похилого віку.

Таких, як Олена, у світі – вже мільйони, тих, хто не від хорошого життя шукає, як заробити за кордоном.

Чи повернуться ці мільйони розбудовувати свою країну, залежить, у першу чергу від тих, хто керує в державі. Напевне, і від мене також.

Я вірю, що нам вдасться повернути Олену та інших додому. У нас просто немає іншого виходу.

Все буде добре”, – написав нардеп.