fbpx
Події
“Це моє щастя”: фаворит “Танців з зірками” вперше прокоментував чутки про роман з партнеркою Юлією Сахневич (відео)

Український актор Павло Вишняков, якого судді та глядачі шоу “Танці з зірками” на каналі “1+1” назвали явним фаворитом 5 сезону, вперше прокоментував чутки про роман з партнеркою Юлією Сахневич, пише “Обозреватель”

Після виступу в п’ятому випуску шоу пара зустрілася на “зірковому балконі” з ведучим Володимиром Остапчуком, який і поставив артисту каверзне питання: чи правдиві чутки про роман, і чи був у Вишнякова та Сахневич справжній перший поцілунок, а не імітований, як в танці.

“Ти зараз серйозно?” – доволі різко перепитав ведучого Вишняков.

Коли ж Остапчук наполіг на своєму питанні, артист обійняв Сахневич міцніше і дав ведучому вельми неоднозначну відповідь.

Читайте також: ДИВНА СВІТЛИНА ПОТАПА ЗДИВУВАЛА МЕРЕЖУ

“Це моє щастя. Те, що поруч зі мною – це моє щастя. І у мене є правило ніколи не афішувати свої стосунки, тому що любов вимагає тиші. І всім раджу не афішувати, а оберігати її”, – підкреслив актор, викликавши схвальні емоції залу.

У п’ятому випуску шоу “Танці з зірками” Павло Вишняков та Юлія Сахневич представили чуттєвий танець контемпорарі, отримавши від журі 25 балів з 30-ти. Пара пройшла у 6-й етап, який відбудеться вже 30 вересня.