fbpx
Події
“Це моя країна! Це мої правила!”,- з такими словами чиновник уряду Азарова сuлою відібрав у дружини доньку(відео)

Екс-дружина колишнього заступника міністра МНС часів уряду Миколи Азарова Володимира Сиротіна Віта Чигрин опублікувала в мережі крик душі про викрадення дочки. Його вона розмістила на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передає “Обозреватель”.

“Я буду говорити! Я, Сиротіна Віта, 42 роки, пробула 25 років у шлюбі і народила 5 дітей, хочу говорити! Я хочу говорити від свого імені і від імені цілого покоління перших дружин. Ми ті, хто пройшли зі своїми чоловіками довгий шлях, від хлопчика і дівчинки з шахтарського селища до Кабінету міністрів і приватних літаків. Це моєю любов’ю і вірою харчувався ти, мій колишній чоловік і батько моїх дітей, коли роками не міг заробити і я, вагiтна і голодна, гладячи твої комірці і плекаючи твою виразку, підтримувала тебе і вірила. Це я завжди одна народжувала дітей, тому що ти жив на роботі; ростила їх сама ж, придумуючи казки про тата, який любить їх. Просто у нього немає часу! Я більше мовчати не буду!” – почала вона пост про знyщання в сім’ях.

Як виявилося, протягом багатьох років її тепер уже колишній чоловік мав сім’ю на стороні, а над Вітою з дочками просто знyщався.

“Це моя країна! Це мої правила!” Так говорить мені людина, яка була заступником Кабінету Міністрів і в.о. Міністра МНС в уряді Азарова М.Я. Так мені говорить людина, заради якої я не стала робити кар’єру, не стала користуватися в задоволення його грошима і можливостями, а будувала велику родину, де всі один за одного, де всі пліч-о-пліч, де міцно люблять один одного. Крім тебе. Тому що ти – міфічний тато – більше спонсор, який приносив гроші в будинок. Але за ці гроші ти вимагав повного підпорядкування і поклоніння. Тобі було погано, і твоя сім’я була тією лялькою для бuття, на яку можна було злити весь негатив!”- продовжує жінка.

Сиротін, за її словами, завжди вселяв сім’ї думку, що без нього вони – ніхто, а якщо Віта від нього піде, то він обіллє її таким брудом, що та не відмиється.

“Ви без мене будете на смітнику”, – так ти казав своїм дочкам. “Без тата ви ні на що не придатні”, – це ти вселяв нашим дітям. У моменти прояснення свідомості, коли прокидався ти, той простий сільський хлопець, ти хотів допомогти мені з кар’єрою і витрачав на дітей величезну купу грошей. Але моменти ці ставали все коротшими і коротшими. І найчастіше ми чули про те, що ми бруд і мерзота, і що повинні бути тобі страшно вдячні, бо ти великий. “Я обіллю тебе таким брудом, що від тебе всі відвернуться! Бо спілкуються з тобою тільки через мої гроші!” Як же ти помиляєшся! Мої друзі підтримують мене, тому що не всі люди поклоняються грошам так, як ти”, – пише вона.

У результаті жінка подала на розлучення і пішла від чоловіка-тuрана.

“Я пішла від тебе, не побоявшись залишитися без гроша в кишені! Тому що більше терпіти твої знyщання немає сил. Ти, як боягуз, сховав наші з тобою гроші за третіх осіб, які їдять із твоїх рук, які поламані тобою і будуть підтакувати тобі, як шакали. Ти перестав годувати своїх дітей тільки тому, що ніхто з них не хоче спілкуватися з тобою. Ти вигнав нас із дому і вкрав усі мої документи, щоб швидше приповзли до тебе назад. Я і твої колишні діти не хочемо більше твоїх грошей, твоїх можливостей. В обмін на нашу свободу. Жити за високими парканами з водіями зі збрoєю і броньованим склом – не велика радість. Ми знаємо ціну лакшері рабству. І бути брудом для тебе в п’ятизіркових готелях – дивний привілей. І мовчати більше не будемо”, – розповіла Віта.

Щоб помститися колишній дружині, Сиротін викрав у неї 4-річну дочку.

Читайте також: Азаров прокоментував виявлення своїх “скарбів”

“Так, ти забрав сьогодні підло і сuлою чотирирічну дитину, яка плакала за мамою. Ти говорив їй перед сном, що я поїхала і мене немає. Але що б ти не робив, запам’ятай головне. Ми жінки! Від мене, до найменшої Саші! Ми маємо право на нормальне життя в родині без страху, без скандалів. Ми не будемо більше для твоєї вигоди і задоволення зображувати ідеальну щасливу сім’ю і боятися повертатися додому. Ми втомилися від твого алкoголізму. Справляйся з ним сам. І ми більше не твоя сім’я! Нічого з цим ти зробити не зможеш, нехай хоч сто оплачених психологів працюють наді мною і нашими дітьми, нехай хоч армія твоїх адвокатів подає до судів і в різні служби. Тому що у нас є те, що ти недооцінив, – це ЛЮБОВ! Щира і непідкупна. Яку ти для себе приніс у жeртву грошам і владі”, – підсумувала жінка.

Повний текст поста можна почитати тут ⇓