Без рубрики
Це катування, – у Порошенка відреагували на звірське поводження з дитиною у санаторії

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба відреагував на скандал, що трапився в санаторії «Орлятко» під Києвом.

За його словами, він вже зустрівся з 8-річною Катею, яку у цьому санаторії зв’язали, облили водою і накололи заспокійливими.

“Стосовно цієї ситуації я вже говорив із відповідними державними органами, які відповідають за захист дітей. Вони оцінюють ситуацію так: “Персонал просто хотів заспокоїти дівчинку” – це все, що вони сказали. Жодного слова про перевищення медперсоналом своїх повноважень в поводженні з дівчинкою, про неналежне виконання працівниками своїх обов’язків стосовно допущення бійки між дітьми, ні слова про те, що такі дії – є злочином проти дитини”, – обурено написав Кулеба.

Він також заявив, що вимагатиме офіційну позицію щодо цієї ситуації МОЗу, Мінсоцполітики, а також правоохоронних органів.

“Прив’язування дитини до стільця можна розцінювати, як тортури та катування і за такі дії, вчинені по відношенню до малої дитини, винні особи мають понести відповідне покарання”, – сказав Кулеба.

Нагадаємо, в санаторії Орлятко, що під Києвом, персонал вирішив вгамувати галасливу дівчинку, прив’язавши її до стільця та обливши водою та наколовши заспокійливими.

Читайте також: Безжальне знущання: в санаторії неслухняну дівчинку прив’язали до стільця і обливали водою(фото18+)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook