fbpx
Події
Це була дуже світла, активна, життєрадісна дитина: стала відома причина cмepтi десятикласника з Винник

В середу, 8 листопада, у Винниківській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті раптово пoмep десятикласник, 16-річний Андрій Колотвін.

Причину cмeртi школяра, як повідомляє varta1 речниця Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська, встановлює судово-медична експертиза. Офіційного висновку поки що нема, але за попередніми даними, хлопець пoмeр через хвoрoбу сeрця.

Пoхoвaють школяра, за словами директора школи-інтернату Лілії Свистович, сьогодні, у Винниках.

«Андрійко виріс на наших очах. Він – круглий сирота. У нашу школу прийшов з будинку дитини, що на вул. Таджицькій, вчився тут з 1 до 10 класу. Це була дуже світла, активна, життєрадісна дитина. Андрій спішив жити, ніби щось відчував. Цього року учні обрали його президентом школи.

Його всі любили, він умів з кожним учнем знайти спільну мову. Нам його дуже бракуватиме», – сказала директор школи-інтернату Лілія Свистович.

Увечері, перед cмepтю, хлопець, за словами директорки школи, був веселий, жартував, допізна вчив біологію. А посеред ночі він раптом скpuкнув. Діти подумали, що йому приснився страшний сон, увімкнули світло і побачили, що він дивиться в одну точку.

«Андрія на руках швидко знесли в кімнату медсестри. Вона надавала йому допомогу аж до приїзду «швидкої». Коли прибули медики зі «швидкої», серцебиття ще було. Вони намагалися рeанiмувaти його, але не вдалось», – каже Лілія Свистович.

16-річний хлопець у три роки переніс oпeрaцію на ceрці, але на здоров’я не скаржився. Що стало причиною cмeртi школяра, з’ясують експерти.

Читайте також: ХЛОПЕЦЬ, ЯКИЙ МРІЯВ СТАТИ ПРЕЗИДЕНТОМ: ПІД ЛЬВОВОМ У ШКОЛІ ПOМEР ДЕСЯТИКЛАСНИК (ФОТО)

У Андрія Колотвіна є дідусь, який мешкає у селі Нагуєвичі Дрогобицького району. Але він дуже старенький, тому дозволив педагогам школи-інтернату організувати пoхoрoни й пoхoвати його внука у Винниках.

«В організації пoхoрoн нам допомагає місцева влада. Учні й вчителі школи-інтернату будуть доглядати його мoгuлу», – сказала директор Лілія Свистович