fbpx
Дозвілля
Три методи самолікування, про які потрібно забути раз і назавжди

У вік розвитку медицини лікуватися потрібно розумно, а не старими дідівськими методами.

Дезінфекція ран перекисом водню

Перекис реально уповільнює процес загоєння, тому що просто напросто вбиває здорові клітини шкіри! Замість цього: подряпини і невеликі рани треба промити простою водою з милом. Потім змастити вазеліном: саме він, а не різноманітні антибактеріальні мазі, забезпечує захист від бактерій.

Видалення вушних пробок за допомогою свічок

Середньовічний метод: вставити в вухо свічку з воску і буквально підпалити її! Нібито, так можна позбутися від вушної сірки, поліпшити слух і вгамувати біль у вухах і носових пазухах. Ніяких наукових підтверджень дієвості цього методу немає, а ось проблеми – легко можуть виникнути. Замість цього: просто нічого не робіть.

Чистити вушні канали занадто часто не рекомендується, оскільки сірка відіграє роль природного бар’єру на шляху бактерій. Але якщо здається, що виникла пробка, скористайтеся вушними краплями для розчинення сірки.

Самостійне видалення бородавок і поліпів

Зрізати проблемну ділянку кусачками або ножицями – простий спосіб вирішення питання. Зрештою, лікарі часто роблять те ж саме. Проте, відрізавши шматок від себе, ви зовсім необов’язково позбудетеся кореня проблеми. Замість цього: запишіться на прийом до дерматолога.

Читайте також:НАЗВАНІ 5 КРАЩИХ ПРОДУКТІВ ДЛЯ ЧОЛОВІЧОЇ СИЛИ

Джерело.