fbpx
Без рубрики
Труби нарізно: у Кличка підтвердили відмову від послуг “Київенерго”

Київська влада не має наміру продовжувати контракт з ПАТ “Київенерго” щодо управління тепловими активами столиці і збираються в листопаді визначитися, хто замінить компанію.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник голови КМДА Володимир Бондаренко.

За його словами, угода на управління основними ТЕЦ і тепломережами міста, яка завершується в 2017 році, “не враховує позиції київської громади і її потреб”.

“Саме тому Київська міська державна адміністрація почала підготовку нових умов угоди на управління. Основою нового договору повинні стати енергоефективність, модернізація теплового господарства, зниження виробничих витрат, які дозволять в подальшому вплинути на тариф”, – пояснив він.

Бондаренко запевнив, що до цієї роботи залучені міжнародні організації, в тому числі авторитетна Ernst & Young.

“Ми можемо піти двома шляхами – шляхом концесії або прямого муніципального управління. Для кожного з цих варіантів розроблена чітка дорожня карта. Вибір того чи іншого залежить від проведення конкурсу, пропозицій, які місто отримає від учасників”, – написав чиновник.

“Рішення буде прийматися на сесії Київради. Ці питання ми плануємо розглянути вже в листопаді поточного року. Нам потрібно створити умови, які б мотивували інвестора проводити енергозберігаючі заходи і знижувати виробничі витрати. В свою чергу місту необхідна реальна модернізації комунальної інфраструктури, а киянам – чіткі і зрозумілі тарифи “, – написав він.

Читайте також: КИЯНИНУ НАРАХУВАЛИ 10 ТИСЯЧ ЗА ТЕПЛО. КИЇВЕНЕРГО КАЖЕ: ПЛАТИТЬ ЗА СУСІДІВ

Джерело.

facebook