fbpx
Події
Трійця – 2017: як прикрасити будинок до свята

Наближається важливий християнське свято – День Святої Трійці. Трійця 2017 цього року випадає на 4 червня.

Свято Трійці відзначають через 50 днів після Великодня, тому цей день називають ще П’ятидесятницею. З Трійцею пов’язано безліч обрядів і традицій, одна з яких – прикрашати будинок травами.

Як правильно прикрасити будинок на Трійцю 2017. Серед найбільш популярних трав на Трійцю є наступним: чебрець, полин, аїр, любисток, м’ята.

Чебрець. Вважається, що ця трава знаходиться під заступництвом Богородиці і володіє чудотворною силою. Чебрець підвішують до стелі, подалі від сторонніх очей або зашивають в наволочку. Наші предки вірили, що чебрець оберігає від пристріту і зберігає жіноче здоров’я.

Полин чи трава «окаянна». Захищає від містичних русалок і відганяє нечисть. Також полин проганяє негативну енергію з дому. Якщо останній рік був для вас конфліктний, прикрасьте приміщення цією травою.

Аїр або «ангельська трава». Приносить удачу, благополуччя і душевний спокій. Кілька гілочок аїру, кинутих на підлогу, приверне увагу добрих духів.

Читайте також: Трійця 2017: що треба знати про свято та як його святкувати

Любисток або «любовний корінь». Захищає від недоброї енергетики. Крім цього, любисток привертає в будинок любов. Тому незаміжнім дівчатам добре мити волосся відваром з любистку – для краси шевелюри і «щоб хлопці за косою бігали».

М’ята. Відганяє злих духів і дарує спокійний, приємний сон. Також відкриває серця людей і приносить добро.

Крім трави, прикрашають житло на Трійцю і різноманітні гілки: клен, липа, ясен, вільха. Підходить ще тополя, береза, верба і дуб.

А ось осика вважається забороненим деревом. За легендою, на ній повicився Іуда.

Джерело.