fbpx
Події
“Треба приїждати та звільнятися: зброї нема, військові тікають”, – російський окупант скаржиться матері, а та дивується, куди зник їхній так званий “патріотизм”. Аудіо

Головне управління розвідки МО України перехопила розмова російського окупанта з матір’ю з росії.

Російські загарбники, які дислокуються у Херсонській області, жаліються на недоукомплектованість та відсутність зброї і взагалі планують звільнятися.

В перехопленій телефонній розмові російський окупант з бурятії (2 десантно-штурмова бригада) намагається пояснити здивованій жінці причини відсутності “патріотизму” в армії рф.

Аудіо опублікувало Головне управління розвідки МО України.

– Чого вони здаватися будуть, ми на їхній Батьківщині? – каже бурят про українців, – мені ця Україна взагалі не цікава. Треба приїжджати та звільнятися… Зараз на контракт сюди ніхто не піде. Кого не спитай, у кого контракт закінчується – не горить бажанням.

Здивована росіянка питає, чому не спрацьовує “патріотизм”, бо прийде Захід і знищить росію, на що окупант відповідає:

– Командир моєї батареї другого взводу сам собі в ногу вистрілив, щоб звалити звідси! Ще на самому початку. Про що говорити можна? Він строкову в Чечні служив”.

А ще бурят додає, що солдати самі зникають. Хтось безвісти зник, хтось в полоні, хтось ховається, хтось вже в росії, а керівництво не реагує на величезні втрати в армії рф.

Фото: з відкритих джерел