fbpx
Події
Траса Кременчук-Полтава перетворилась на ковзанку (відео)

Незначний нічний крижаний дощ на ранок перетворив дороги Полтавщини на ковзанки. Соцмережі просто вибухають емоціями щодо раптової зміни температури.

Їхні користувачі, серед яких і пост голови Полтавської облради, нарікають на непосипані дороги.
Вчора на Полтавщині стопчики термомертів показували плюс і світило сонце. Вночі трохи задощило та все це скував лід.

За прогнозами всеукраїнських спеціалізованих сайтів подібна температура протримається в області ще й завтра. Може додатися сніг. Далі на декілька днів знову прийде на Полтавщину плюсова температура.

Водночас у Службі автомобільних доріг області повідомляють, що на дороги спрямували 80 одиниць спецтехніки:

Читайте також: В Україні відкрито спеціальну телефонну лінію для повідомлень про корупцію

“На дорогах області зараз працює близько 80 механізмів та майже 120 чоловік ДП «Полтавський облавтодор» та приватних підрядників Служби автомобільних доріг. Проїзну частину посипають практично в усіх районах області. Окремі райавтодори та дорожньо-експлуатаційні дільниці розпочали працювати ще вночі.

Просимо водіїв утриматися від нетермінових поїздок. Якщо ви не впевнені у власних силах або ж автомобіль не готовий до зимового періоду, варто скористатися громадським транспортом. Окреме прохання до водіїв вантажівок: не створюйте заторів, не здійснюйте обгін на слизькій дорозі та не шукайте шляхи об’їздів .Дочекайтеся доки дорожні служби забезпечать проїзд. Про подальшу ситуацію на дорозі проінформуємо додатково”, – йдеться в повідомленні Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Джерело.

facebook