fbpx
Події
Трамп-президент може спровокувати політичну нестабільність одразу на кількох континентах

Те, що обраним 45-м президентом США став одіозний мільярдер Дональд Трамп, може призвести до політичної нестабільності не тільки у США, а одразу на кількох континентах.

Як прогнозують аналітики авторитетного видання Politico, сам факт обрання Трампа спричинить політичну нестабільність у країнах Азії, Європи, Близького Сходу і Латинської Америки.

Експерти зазначають, що світові лідери намагаються підготуватися до потенційно радикальних змін в американській зовнішній політиці і готуються до глобальної фінансової паніки,
– йдеться у матеріалі.

Читайте також:ДВІЙНИКИ ТРАМПА У СВІТІ РЕЧЕЙ І ТВАРИН: КУМЕДНІ ФОТО

Тепер багато залежатиме від призначень новообраного президента у Держдепі, Пентагоні і Раді національної безпеки, де багато із фахівців раніше говорили, що за жодних умов не працюватимуть з Трампом, пише “Європейська правда”.

“Незрозумілі й часом суперечливі заяви про зовнішню політику на Близькому Сході – Пенс за безпечні зони в Сирії, Трамп був проти – спочатку є необхідність прояснити його основні принципи у зовнішній політиці”, – зазначив екс-співробитник Держдепу та Білого Дому Денніс Росс.

Водночас спеціалісти з відносин з Росією прогнозують, що російський президент Володимир Путін буде активно проводити військову кампанію у Сирії не надто побоюючись, що президент буде протистояти.

Сам Трамп раніше заявляв, що хоче співпрацювати з Москвою в Сирії та в інших регіонах, і не висловлював жодного інтересу до військових дій США.

Експерти не відкидають, що націоналістична політика може спалахнути в країнах Східної Європи і Балтії біля кордонів Росії, створюючи небезпечну нестабільність у регіоні. Трамп припускав, що він може не виступити на захист прибалтійських держав Латвії, Литви та Естонії, які є членами НАТО, якщо вони не робитимуть достатніх внесків у бюджет Альянсу.

Читайте також:ТРАМП РІЗКО ЗМІНИВ СВОЮ ПОЗИЦІЮ ЩОДО УКРАЇНИ

Нагадаємо, 8 листопада у США відбулись президентські вибори. Обраним президентом став кандидат від республіканців Дональд Трамп, за нього проголосувало більшість виборників, в той час, як за Гілларі Клінтон віддали свої голоси більшість виборців.

Джерело.