fbpx
Події
«Тракторні війська» напоготові – фіни відповіли на переміщення російських ракетних комплексів біля своїх кордонів

У Фінляндії невідомі активісти записали відповідь на відео, зняте у Росії, про пересування ракетних систем під фінським кордоном – зобразивши перекидання тракторів, які готові полювати на неї.

Відео помітила у соцмережах спільнота “Інформнапалм”.

Відео практично копіює фрагмент, знятий нібито випадковим свідком на Карельському перешийку на початку тижня – як по трасі у напрямку Гельсінкі їдуть дві берегові ракетні системи “Бастіон” під завивання сирен. Його почали поширювати з припущенням, що Росія стягує техніку до кордонів Фінляндії через її намір почати процедуру вступу до НАТО.

У “відеовідповіді” зняли колону з п’яти тракторів, які їдуть у напрямку до Санкт-Петербурга під те саме тривожне виття сирен. Оператор так само в кінці бере у кадр та наближує дорожній знак, на якому можна бачити відстань до Петербурга та до прикордонного пункту пропуску Ваалімаа.

Фінські експерти відреагували на російське відео припущенням, що це зумисна постановка з метою залякування, а також зазначили, що перебування “Бастіонів” у цьому районі не є чимось незвичайним.

Як відомо, у Фінляндії та Швеції після початку повномасштабної війни РФ проти України різко зросла підтримка вступу до НАТО – 68%.

Фото: скрін.

04/16/2022