fbpx
Події
Трагедія у Кривому Озері: таксист розповів про напад убитого копами

Олександр Цукерман, убитий поліцейськими в селищі Криве Озеро на Миколаївщині, був сильно п’яний і накинувся з кулаками на таксиста, який підвозив його.

Про це, як пише “КП в Україні“, розповів сам потерпілий водій на ім’я Василь.

За його словами, він добре знав Цукерманів, оскільки вони часто користувалися його послугами.

“В ту ніч він (Олександр Цукерман – ред.) був дуже п’яний. Я привіз його до їхнього будинку, подзвонив дружині, мовляв, забирай свого Сашу. Вона вийшла і попросила, щоб допоміг їй Сашка додому довести. Взяв його під пахву, мені відкрили двері будинку, через поріг його завів і все – зі мною розрахувалися, і я пішов на вулицю. Машина чомусь не заводилася… Вирішив її відштовхнути трохи. І тут чую – крики з їхнього будинку. Відкриваються ворота – Алла (дружина Цукермана. – Ред .) йде, а за нею Саша. Він одразу до мене. Ударив мене. Я аж впав. Кричу йому: “Сашко, за що?” Але він не відповів, – розповів таксист.

За словами чоловіка, Олександр продовжив його бити, схопивши за жилетку. В якийсь момент таксист зміг ухилитися і втік, а Цукерман почав бити його автомобіль. Як саме відбувалося затримання Олександра Цукермана, Василь не бачив, він у цей час писав заяву з поліцейськими в іншому кінці вулиці.

“Він ніколи таким не був, як у ту ніч. За що він мене вдарив? Чому він так розлютився? Не знаю. Кажуть, що я “волочився” за його дружиною. Але я вам чесно кажу – такого ніколи не було”, – пояснив водій.

Читайте також: Дружині вбитого у Кривому Озері приписують роман із таксистом (відео)

Джерело.

Related Post

facebook