fbpx
Події
Трагедія у Княжичах: у будинку, де спрацювала сигналізація, влаштували безлад без пограбування

У будинку, де спрацювала сигналізація у Княжичах, були сліди перебування сторонніх осіб, але нічого не було вкрадено. Про це йдеться у свідченнях власниці будинку Тамари, де спрацювала сигналізація ДСО.

Власниця будинку зазначає, що за два роки, відколи встановлена сигналізація, вона спрацьовувала кілька разів, та жодного разу не спрацювала через реальну загрозу – лише перебої живлення, миші тощо. Востаннє у помешканні жінка була в середині листопада – оглянула, полила квіти та поїхала.

4 грудня о 4:03 мені надійшов телефонний дзвінок на мобільний з пульта ДСО, співробітник повідомив, що виявлене спрацювання сигналізації у будинку через проникнення до нього і мені необхідно терміново приїхати, – йдеться у свідченнях.

Постраждала дісталася будинку приблизно о 5 ранку. Побачила біля нього багато автомобілів, людей в чорній формі та людину з автоматом. На запитання щодо подій не надавали змістовних відповідей, тому жінка від’їхала на сусідню вулицю та чекала в авто, поки щось з’ясується.

За деякий час вона підійшла до будинку – там вже було багато поліції. До приміщення нікого не пускали до приїзду слідчо-оперативної групи, яка приїхала о 12 годині.

“Я відчинила хвіртку ключем (пошкоджень замка не було). У дворі було видно сліди від людських ніг. Двері будинку були зачинені, без пошкоджень. Разом з тим, я побачила, що над вхідними дверима перерізано кабель до лампи зовнішнього освітлення, тобто таким чином хтось вимкнув світло у дворі. Також я виявила, що одне з вікон будинку на першому поверсі (яке розташоване з правого боку від вхідних дверей на терасі) відчинене шляхом віджиму, під вікном лежала москітна сітка. Також я виявила, що на зовнішній стіні літньої кухні, яка розташована поряд з будинком, відірваний датчик руху, який також підключений до системи сигналізації”, – пояснює постраждала.

Замок на будинку вона також відчинила власним ключем, він був не пошкоджений. Однак, у помешканні були ознаки перебування сторонніх осіб.

“Оглянувши будинок, я виявила, що всі шафи та шухляди у кожній кімнаті будинку були відчинені навстіж. Деякі речі валялись на підлозі. Також на підлозі стояли картини зі стін. При цьому, вся техніка була на своїх місцях. Тобто, стало відомо, що у будинку були злодії, які шукали цінні речі та гроші.

Оглянувши ретельно будинок, мною не було виявлено пропажі жодних речей. Цінностей у будинку не було взагалі, а техніка та меблі були на своїх місцях”, – повідомила власниця будинку.

Телефоном жінка пояснила, що окрім вікна та перерізаного кабелю жодних втрат не вчинено, все було чисто. Про події, які відбулися тієї ночі, вона знає мало і лише загальновідомі факти, оскільки приїхала набагато пізніше.

Читайте також: Дівчинку, яку мати кинула на 9 днів у квартирі, вже пробують годувати (відео)

Джерело.

 

facebook